IDEALISTÉ.CZ

svoboda / spravedlnost / solidarita

Kdo jsme

▷ Jsme nezávislá názorová platforma, ve které najdete lidi různých profesí a odlišných koníčků. Každý jsme nějak „sví”, přesto nás něco spojuje – je to představa společnosti, kde hodnotu člověka neurčuje to, kolik má na účtě, ale to, co umí a co ho baví. Prosazujeme ideu veřejných služeb, které jsou kvalitní a dostupné široké veřejnosti, obzvláště co se týče škol, nemocnic, hromadné dopravy nebo bydlení. Neděláme mezi lidmi rozdíly. Každý má mít zaručena stejná práva a stejné příležitosti nezávisle na pohlaví, věku, sexuální orientaci nebo na tom, kde se narodil.

Co si myslíme

Toto je programová vize pro 21.století, která je inovativní, solidární, reálná a přináší zásadní a potřebnou změnu pro Českou republiku, která bude tahounem Evropské unie.

program Nebát se 21. století

Co děláme

Naše priority se snažíme dostat mezi širší veřejnost, odborníky a politiky. Nejvíce času věnujeme organizaci vzdělávacích seminářů a vytváření programových materiálů, jejichž hlavní východiska prezentujeme. Mimo tuto základní náplň vydáváme časopis IDEA, který si můžete přečíst i online, a vytváříme přátelský kolektiv při neformálních setkáních spolku.

Jsme otevření novým lidem a novým myšlenkám. Chcete-li se zapojit do činnosti našeho spolku, stačí se zaregistrovat. Získáte tím přístup k detailním informacím o činnosti spolku a můžete se okamžitě zapojit do diskuze prostřednictvím našeho intranetu.

Programové dokumenty


Naši lidé

vedení spolku

Vojtěch Vašák
předseda

Vendula Couvreur
místopředsedkyně

Radim Hejduk
pokladník

Šárka Homfray
členka Rady

Karel Gargulák
člen Rady

Kontakty

Italská 833/32, Vinohrady, 120 00 Praha 2
e-mail: info (zavináč) idealiste.cz Bank. ú.: 2400720604 / 2010
IČ: 03678369